O nás

O nás

Historie

Společnost ASO Humpolec, a.s. byla založena v roce 1996 skupinou firem, které se zabývají projekcí, konstrukcí, výrobou a montáží zařízení pro povrchové úpravy.

Areál firmy je 16 421m2  z toho jsou výrobní kapacity na ploše 3 000 m2 a skladovací plochy pro hotové výrobky 2 000 m2.  

Dlouhodobé zkušenosti v oboru výroby zařízení pro povrchové úpravy, kvalifikovaný personál a moderní vybavení jsou zárukou vysoké kvality a vytváří předpoklady pro dobré uspokojení potřeb zákazníků. Naše firma disponuje možností vyrábět svařované ocelové konstrukce a svařence do celkové hmotnosti 15 tun a dále zpracováváme svařence z plastu a plastové výrobky. Obráběcí dílna je vybavena klasickými obráběcími stroji. Soustřeďujeme se především na zpracování plechů a profilů a jsme vybaveni CNC tvářecími stroji (ohraňovací lisy, laser, plasma, tabulové nůžky, včetně CNC frézky na plasty).    

Celá tato řada strojů je formátu 4 x 2 m.

 

Poslání firmy

Záměrem společnosti je udržení a trvalé budování dobrého jména firmy. Chceme být prosperující, spolehlivou a uznávanou inženýrsko-dodavatelskou firmou působící na trhu investičního zboží v tuzemsku i v zahraničí.

Naše firma důsledně spojuje stanovené technologické procesy s výhodným technickým zařízením s ohledem na maximální ochranu životního prostředí.

Nabízíme

Konstrukční zpracování, výrobu a dodávku zařízení, montáž a uvedení do provozu, krátké dodací termíny, vysokou kvalitu výrobků.

Certifikáty

Společnost ASO Humpolec a.s. je držitelem Certifikátu, kterým se stvrzuje, že zavedený a udržovaný systém manegementu kvality (QMS) odpovídá požadavkům normy: ČSN EN ISO 9001:2016.

Rozsah certifikace: 

  • Výroba strojů a zařízení zejména pro povrchové úpravy
  • Zakázková strojírenská výroba z různých materiálů, včetně nerezu a plastů

Projekty spulufinancované Evropskou unií z prostředků OP PIK